Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció első napján...

Menstruáció első napján hasmenésre mit használjak?

Figyelt kérdés
Menzeszem első napján enyhe hasmenésem van. Ez kb 3 székletet jelent. Gyógyszert nem akarok erre szedni,mert elég ilyesztő mellékhatásai lehetnek (lopedium pl),és én eleve hipohonder vagyok :D :/ akinek ilyen problémája van az,hogy oldja ezt meg? Pl a széntabletta jó lehet? Mennyi idő után fejti ki hatását?
2016. jan. 14. 23:39
 1/3 anonim válasza:
Egyél fekete csokit
2016. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, ha neked mindig az első napján van, akkor szerencsés vagy, mert nekem bármelyik napján, váratlanul és olyankor beköltözöm a wc-re.Én széntablettát veszek be 3 db+hozzá egy nospa, mert az meg a hascsikarás ellen szükséges.Ha nem fáj a hasam, akkor nem is megy.De mostanában fedeztem fel a Smectát, ez a por nagyon jó hasmenésre, csak nem tudom, mensi esetén is lehet-e megoldás, mert ezt eddig még csak betegség alkalmával volt szerencsém kipróbálni.

Viszont amikor menzesz miatt van hasmenésem és nem kell mennem sehová, továbbá, szóval ha "megengedhetem magamnak", akkor hagyom, hogy a hasmenés gyógyszer nélkül múljon el, mivel állítólag ez hormonok miatt van és így ezzel felesleges hormonoktól is megszabadul az ember, tehát még jó is, ha nem teszünk ellene.Persze csak ha megtehetjük.Széntabletta úgy kb 1 óra múlva fejti ki a hatását.

2016. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is csak csak akkor szeretnék gyógyszert bevenni ha pont el kell mennem azon a napon,eddig ezt megusztam mert otthon voltam szinte mindig. Na akkor ezt a gyógyszert azért megnézem amit írtál,és szerintem szerzek én is széntablettát :)
2016. jan. 15. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!