Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kész katasztrófa,25 évesen...

Kész katasztrófa,25 évesen bepisilek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye nem kacagtok ki, szinte minden éjjel bepisilek, van amikor csak épen egy kicsit de van amikor nagyon, ma reggelre is arra ébredtem hogy mindenem nedves. Jaj ha a barátom megtudja akkor nekem vége.
2010. márc. 27. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkontinenciának hívják ezt. Minél előbb menj el orvoshoz!
2010. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

biztos vagy benne?

akkor az a legegyszerubb ha elmondod neki, ha szeret akkor megerti valszeg

2010. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments hogy kinevesselek!Azt sem biztos hogy szervi oka van, de ezt a problémádat ki kell vizsgálni. És ne szorongjál. Tudod nagyon sok embernek meg másféle bajai vannak, még sem hagyják el a férjek, feleségek.Aki szereti a párját, a jóban rosszban mellette van.
2010. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Elöször is, sürgösen fordulj orvoshoz, senki nem fog kinevetni, ez elég gyakori egészségügyi probléma.

Lehet egyszerü felfázás, fertözés is, de lehet komolyabb, gyógyszerrel általában lehet gyógyitani, HA IDÖBEN elmégy orvoshoz. A jelenlegi helyzetre lehet kapni betéteket, ami megakadalyozza, hogy az ágyad is nedves legyen.

Ezen kivül olvass utána Kegel-féle gyakorlatoknak, azok ugyanis éppen erre a zavarra lettek kitalálva (Az csak "mellékhatás", hogy a hüvelyizomzatot is erösiti és ezért a szex. életre is pozitiv hatás van).

De elsö lépés mindenképpen a háziorvos, ö tud tána beutalni urulógiára, ha szükséges.

2010. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha emiatt elhagy a barátod, akkor tényleg inkább menjen...
2010. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az éjszakai bepisilésnek 98%-ban lelki eredetű oka van! Szakorvos segítségét nem ciki kikérni!
2010. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lanyt aki szinten igy bepisil ejszakankent, neki veseproblemaja van...
2010. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem mentél még orvoshoz? Nem akkor lesz véged, ha megtudja a barátod, hanem akkor, ha nem kezelteted a betegségedet! Mindenesetre több órával lefekvés előtt már ne igyál.
2010. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves témaindító!


Nem tudom, aktuális-e még a probléma, tekintettel arra, hogy látom, egy éve indítottad ezt a kérdést.

Tapasztaltam már a környezetemben ehhez hasonló gondot... Azok a problémák megoldást nyertek részben, rátaláltunk arra, miképp enyhíthető a kín. Utalva egy-két beíró által mondottakra, a kulcs az, hogy tudsz-e uralkodni magadon, mert ha igen, akkor nyert ügyed lehet.

Azt gondolom, ez inkább lelki eredetű gond, mint testi (de nem zárom ki az utóbbit sem, ez más dolgoktól is függ...).

Rem, tudtam segíteni, ha kérdésed van, írd meg bátran...


Üdv

2011. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!