Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés vagy méhnyakrák?

Méhsüllyedés vagy méhnyakrák?

Figyelt kérdés
Kesett a verzesem 5-6 napot, aztan mikor megjott, megprobaltam feltenni a tampont de szokatlanul szűk volt. Nem is használtam aztán, de mikor elmúlt, akkor felnyúltam megnézni, hogy szűk e meg. Nem volt annyira, de meg mindig nem olyan volt, mint szokott, es a hüvely első oldalán, ami előre néz egy ilyen kis cseresznye nagysagu (kicsit kisebb) valamit talaltam, de mellette fel lehetett nyúlni. Kertem idopontot a nogyogyaszhoz, de az meg 2 het. Es tegnap furodtem es megint megneztem, es mar sokkal nehezebb volt feldugni az ujjam mert annyira ra olyan helyen van az a cucc. Es folott a huvelyfalam kiszaradt. Marmint nem olyan tapintasu, mint szokott lenni. Hetfon elmegyek az sztk -ba, remelem tudnak mondani valami hasznosat. Valakinek voltak mar hasonlo tunetei, akar kulon-kulon? Mi lehet az en bajom?

2016. jan. 16. 08:59
 1/2 A kérdező kommentje:
18/Szuz
2016. jan. 16. 09:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán a méhszájadat érezted. 18 évesen mitől lenne méhsüllyedésed Az jellemzően szülés után alakul ki.
2016. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!