Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lilásak a mellbimbóim? 18/l

Mitől lilásak a mellbimbóim? 18/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek.A barátommal 2,5 hete voltunk utoljára együtt,előtte meg október elején.Óvszert is használunk mindig.Nőgyógyásznál tegnap jártam,rákszűrésre mentem.Terhesség esélye szerintem szinte 0.Megvonásos vérzésem is mindig rendesen jelentkezik.Vas tablettát is szedek,meg jelenleg Levoxa antibiotikumot arcüreggyulladásra,3 napja szedem.A vasat meg 3-4 hónapja,mert vérszegény vagyok,persze nem tudom hogy ezek befolyásolják-e a mellem.

2016. jan. 16. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A mellbimbó ugyanolyan, mint az ajak vagy a köröm: Ha kevés oxigén van a vérben, akkor a mellbimbó, ajak, köröm sötétebb, lilás színű. Valószínűleg csak fáradt, kialvatlan, esetleg vérszegény vagy.
2016. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!