Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy rosszindulatú...

Lehet hogy rosszindulatú csomóról van szó? Leírásban bövebben

Figyelt kérdés

Kb ket hete a nyelvem ala, a nyalvezetekemre not egy kis bub. Azt hittem egy szimpla fertozes, es elmulik magatol, de nem akart. Altalaban egy rizsnagysagu, atlatszos sargas, vizholyag szeru hosszukas is valami volt, de volt hogy veresebb/gyulladtabb volt. De teljesen tunetmentes.

Harom napja elmentem vele a ful orr gegeszetre. Neten azt olvastam, oda kell menni. Ott azt mondtak hogy valoszinuleg virus okozta szovettoblet, es le kell vagni. fel is kuldtek az osztalyra, le is vagtak, es azt mondtak elkuldik szovettani vizsgalatra. Ez engem nagyon megijesztett. Lehet hogy ez egy alap vizsgalat, de rettegek mi van ha az eredmeny nem lesz tul pozitiv. A doki meg annyit mondott, hogy vizbe fogja tenni, es ha fenn maradna az nem jelentene jot, az enyem le is sullyedt. Ket het mulva lesz meg a szovettani eredmeny, viszont en teljesen kivagyok. Mar maga a lehetoseg is teljesen kicsinal, es ez a varakozas.. Az elmult harom napba se birtam masra gondolni, el se tudom kepzelni, hogy mi lesz velem ebbe a ket hetbe...

Egy reszem azt mondja, az nem jelent rosszat hogy tunetmentes volt, es nem is volt olyan csunya, mint amiket internetn lehet latni... de azert megiscsak ott motoszkal a fejemben...

koszonom a segitseget!


18/L


2016. jan. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ha pedig mégis nagyobb lenne a baj, akkor azzal kell szembe nézni. Idejében el van kapva, ami a legfontosabb. De ennek nagyon kicsi a valószínűsége, hogy rosszindulatú dolog lenne. A várakozás idegőrlő, de próbálj megnyugodni, nem lesz semmi baj :)
2016. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azért küldik el szövettanra, mert rosszindulatú. Hanem azért, mert kötelező. Ha valamit kivágnak belőled, azt kötelező szövettanra küldeni.

Nem lesz gond.

Ha valami rosszindulatú, azt az orvosok már látják általában. Szövettan nélkül is.

2016. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van. Minden eltávolított szövetet (igen kevés kivételtől eltekintve) szövettani vizsgálatra KELL küldeni.
2016. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!