Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek úszni es a...

Holnap megyek úszni es a tampon kibírja igy?

Figyelt kérdés

Eddig is mar tamponnal úsztam. Tegnap jitt meg. Ma jott rendesen, tobb mint szokott...

Na es a kérdésem az lenne hogy a tampon megszívja magat vizzel, es igy fel tudja fogni a vert? Vagy ereszt.? 1,5 orarol lenne szo a vizben utanna kb 7-8 perc pihi. Es ott gyorsan hajat kene mosni meg tampont cserélni. De az a baj hogy a vizes dresszemtol vizes lenne a tampon is. Meg ti hogyan oldjatok meg észt az egeszet?

Lehet buta ez a kerdes, de eddig nem jott Ennyire es igy ma ezen elgondolkoztam.



2016. jan. 18. 21:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Fiu vagyok elore szolok de a baratnom verzekeny... Ami azt jeleni hogy sok jon egyszerre... Es nem ajanlanam... Ha megis neki allsz aklor surubben csereld mint 1,5 ora...de ezt egy csajszi jobban tudja...
2016. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, de én a helyedben kihagynám az úszást(osztálytársaim is szoktak ilyeneket csinálni)
2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy szinkronuszo vagyok es tavasszal megyunk versenyre kurrel... Igy nem tudom kihagyni. Es nem is azzal az elarasztossal jon hanem olyan átlagos mennyiséggel, csak annyi a kulonbseg hogy mas alkalmakkor kevesebb jon... Es ha nem minit hanem normált használó majd?
2016. jan. 18. 22:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja es holnap 3. Nap ugyhogy gyengébben jonne mar? Igy is azt mondjátok hogy ne usszak?
2016. jan. 18. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Hagyjál ki egy napot, mert nem egészséges így úszni. Még bajod is lehet belőle. A tampon átengedi a vizet.
2016. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat es holnap majd meglátom hogy mennyi lesz... Es majd akkor is tudok meg dönteni.
2016. jan. 18. 22:14
 7/12 anonim válasza:
Én sem ajánlom,mert felszívja a vizet, és könnyen összeszedhetsz valami fertőzést! De ha ennyire fontos, akkor cserélj sűrűbben tampont (akár fél óránként) és persze normált használj.
2016. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végülis nem mentem mert ma is annyi jott mint tegnap
2016. jan. 19. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem mentél el.
2016. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia, én úszom, nekem is pont most van meg, és én tampont használok, mindig azt használtam, és nekem bevált. Edzés előtt cserélek, két óra úszás, aztán megint cserélek egyből fürdés előtt... Neked is javaslom, mert nem szívja meg magát, legalábbis nekem nem volt ilyen gondom vele, soha:)
2016. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!