Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, Egy tampon...

12 éves vagyok, Egy tampon kibír kb 4-5 órát? Mit csináljak, hogy este is kibírja a tampon? Mert néha átázok (más kérdés)

Figyelt kérdés
Holnap utazunk és nem tudunk megállni
2014. dec. 9. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél egy betétet a bugyidra, és ha esetleg átázik a tampon, akkor még mindig ott a betét, ami miatt nem lesz olyan a bugyid, nadrágod. Egyébként pedig használj eggyel nagyobb tampont, mit amit szoktál...
2014. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

felnőtt tampont használok

én is gondoltam a betétre :)


de este?

2014. dec. 9. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy este? éjszakára nem szabadna tampont használni, mert ha nem kelsz fel az éjszaka közepén kicserélni, akkor túl sokáig marad bent, az egészségtelen.


Olyan meg nincsen, hogy "felnőtt tampon", ezt nem életkorhoz kötik. Van olyan felnőtt nő, akinek kisebb kell, van olyan, akinek nagyobb.

2014. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi :D

nem felnőtt tampont szerettem volna írni

elkalandoztam ;)

2014. dec. 9. 17:28
 5/8 anonim válasza:
Inkabb betetet hasznalj a tampon egeszsegtelen
2014. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
este? vagy mi?
2014. dec. 9. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg max. Nyolc órát szabad bent hagyni. Én sokszor addig tartom magamban, mert elég gyenge a vérzésem és nagyon fáj, ha mondjuk negyorankent cserelgetem. Lefekvés előtt cserélek és én max 8 órát alszom hétvégén is, ahogy felkeltem, rögtön kiveszem. Még semmi bajom nem lett tőle. A betettol pedig kiütéses leszek, mint a kisbabák a pelenkatol. :/
2014. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez cuki xd
2014. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!