Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles fájdalom/benyílalás a...

Éles fájdalom/benyílalás a méhbe. Mitől lehet? Menjek orvoshoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött.Akkor még nem volt ennyire kellemetlen.És csak akkor jelentkezett amikor leültem.Mitha hirtelen valami szétfeszítene.Most meg ha leülök,nem múlik el hanem végig fáj,belémnyílal függőlegesen.

Nem voltam senkivel sem egy jó ideje,így nem lehetek felsértve sem.

Mi lehet ez?:/


2016. jan. 21. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mensi körül szokott ilyen érzésem lenni. Az alhasi vérbőség okozza, amitől kissé megduzzadnak a szervek. Ráadásul nekem hátrafelé hajló méhem van (mint a nők 10-15%-ának) így üléskor nálam ez még fokozottabb, hiszen ha lehuppanok, megnyomódik a méh.

De ilyen vérbőséget nem csak a mensi okozhat, hanem például az ovuláció vagy felfázás, vagy endometriózis is. Ha korábban nem volt ilyen, és nem akar elmúlni, konzultálj a nőgyógyászoddal!

2016. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!