Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb petefészkem környékén...

A jobb petefészkem környékén (pontosabban jobboldalt, lent a medencémnél, ki tudja valóban a petefészkemben érzem-e) fura érzésem van. Nem fájdalom, hanem ilyen hülye, körülhatárolhatatlan érzés. Mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy kb 6 éve bulimiás voltam, és nagyon durván lefogytam, de aztán kb egy év alatt túl is lettem rajta, és utána éreztem ezt először. A fentebb leírt helyen ilyen fura érzésem van, egyáltalán nem nevezném fájdalomnak, inkább csak ilyen enyhén kellemetlen feszítő érzésnek mondanám, kb mint miután az ember meghúzza az izmát. Tehát ez az érzés évek óta vissza-visszatért, nem folyamatos. Van hogy elmúlt és sokáig nem gondoltam rá, de van, hogy napokig érzem, mint pl most, már majdnem egy hónapja. Az is lehet, hogy csak beképzelem, és nincs ott semmi, de azért kíváncsi vagyok, valakinek volt-e hasonló/tud tanácsot adni. Nőgyógyásznál még nem voltam, azért nem, mert mindig elmúlt ugyebár. (És nem élek szexuális életet, tehát az azzal kapcsolatos problémák kizártak)

2016. jan. 18. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a peteérésedet érzed.
2016. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen hosszú ideig? Karácsony körül menstruáltam, és utána kezdtem érezni, azóta szinte folyamatosan jelen van a dolog.
2016. jan. 18. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami más, lehet ciszta, akármi, nekem akkor volt hasonló, amikor petefészek-gyulladásom volt, de azért az kellemetlen érzés, igaz nekem sem fájt nagyon, mert nem volt annyira begyulladva. Esetleg igyál cickafark fű teát, nekem az mindig elmulasztotta. De az is lehet, hogy semmi oka nincs.
2016. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez elég megnyugtató! :)
2016. jan. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!