Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha néha nem jelentkez...

Normális ha néha nem jelentkezik a mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából 4 hónapja kezdtem el szexuális életet élni(előtte szűz voltam), gumióvszerrel védekezünk, most vagyok az ügyön, hogy tablettát szedhessek.

Eddig nem szakadt ki a gumi, és a barátom sose bennem élvez el, volt olyan is h néha nem is tudott elmenni de mindig lecsekkoltuk a gumit. Azóta paranoiásan görcsölök mindig hogy megjöjjön a kövi havi, még is parázom néha eluralkodik a gondolat hogy ugye nem történt baj? Múltkor is 1 napot késett, már attól szívrohamot kaptam. Nekem egészen régóta több éve mielőtt megjön, 2, de inkább 1,5el előtte szokott jelentkezni a feszülő mellfájás, egyfajta jelként, persze mielőtt nem éltem nemi életet, előfrodult hogy néha néha kimaradt a cici fájás, vagy csak olyan 5-4 nappal pont a mensi előtt jelentkezett, vagy nem, és inkább csak gyenge hasfájás. Mitől lehet ez hogy ha kimarad a mellfájdalom? Amióta szexelek mindig volt ez a mellfájás, és most felfigyeltem rá hogy 1 hét múlva kéne megjönnie de nem fáj a mellem és most nagyon megijedtem.. lehet bajról szó?

18L


2016. jan. 21. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A PMS tünetei ezerfélék, nem mindig jelentkezik mind. Nekem is változatosak, pedig 30 éves vagyok. Hol hasfájás, hol mellfeszülés, hol a hangulatomon veszem csak észre, mert fizikai jele nincs. Emiatt nem kell aggódnod. Ha védekeztek minden alkalommal, akkor nagyon elenyésző az esélye a terhességnek és ha véletlenül terhes lennél, úgyse csak egy mellfeszülés, vagy annak hiánya a jele. Ne aggódj. Állj át a tablettára, és lazíts.
2016. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE izgulj, ha nincs mellfájás, az nem jelent semmit, föként nemterhességet. A legtöbb nönek a terhesség majdnem mindig (erösebb) mellfájással indul, nem pedig annak hiányával.


Egyrészt nem jó, hogy ennyire félsz (féltek) a terheségtöl, mert így a szex nem öröm, hanem stressz - amiadott esetben a kapcsoalt rovására mehet, másrészt meg a különféle menzesz elötti tüneteket igen erösen befolyásolhatja éppen ez a félelem és elég sok mindent tud produkálni.


Próbáld minél elöbb lerendezni a fogamzásgátló felirását, és ne ilyen feszülten állj a dologhoz.

2016. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöma nyugtató válaszokat! Igen tudom, mert néha előfordult hogy kimaradt a mellfájás mielőtt még nem szexeltem, de állt az esetek 80%ban fájni szokott 1-1,5 héttel előtte, ez fajta nyugtató jel is volt nekem. Tablettát szeretnék, csak sajnos laboreredeményekre kell várnom.://
2016. jan. 21. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig 7-10 nappal előtte fáj! Azt hittem eddig, hogy ez ritka, hogy már ilyen korán jelentkezik, most megyugodtam :D

Nekem úgy volt, hogy 13 évesen jött meg, 18 éves koromig mindig volt mell-és hasfájás. De már attól görcsölt a hasam, ha felmentem a lépcsőn, vagy futottam a buszra. Aztán 18-20 év között nem fájt a mellem, akkor inkább a hangulatom volt rettenetesen feszült előtte, aztán 21 éves koromban visszatért a mellfájás, megmaradt a hasfájás és a hangulatingadozás is, kiegészülve azzal, hogy majd megőrülök a szexért és a csokiért menzez előtt! Csodás dolog lánynak lenni! :D

25L

2016. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem semmi utolsó..:D bár nekem mondod? mennyi nyű:DD
2016. jan. 22. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!