Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz rendszeres a menzesz?

Mikor lesz rendszeres a menzesz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok... 1 hónapja jött meg de az se "normálisan". Csak 1 napig tartott, de nem volt szükségem betétre,annyira sok nem jött. 1 hónap múlva ugyan ez.. Miért nem normális? Mennyi idő mire beáll normálissá?
2016. jan. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
miert nem normalis? ez teljesen normalis, nyugi. az elso par alkalommal, amikor megjon, sokaknak nem rendszeres, lehet, hogy honapokig meg sem jon az 1. utan, vagy ha meg is jon, vagy nagyon keves / vagy nagyon sok verrel talalkozol. nyugalom, az 1. menzesz utan 2-3 ev normalis idotartam, amig a hormonjaid rendezodnek, es a verzesed rendszeres, kiszamithato lesz biztonsaggal. ez persze egyenenkent valtozhat, nekem szerencsem volt. az 1. megjovetele utan mindig megjott, sosem kesett / sietett, nagyjabol egyforma mennyisegu ver jott mindig, es kb ugyanannyi ideig is tartott. de van ellenpeldam is : egyik baratnomnek evekig ossze vissza jott meg, kiszamithatatlan volt, honapikig semmi, aztan pedig hosszabb verzes. majd megtapasztalod, hogy neked hogy lesz. de nyugalom, minden normalis eddig nalad :)
2016. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyu nekem 5 éve van és még most is előfordul hogy nem ugyanannyi napra jön meg, hanem korábban vagy késik. Nekem idegi alapú, de neked nincs aggódni valós az első 2 évben teljesen normális ha furcsa.
2016. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!