Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szőrtelenítitek az...

Mivel szőrtelenítitek az intim részeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 10:13
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én már 6. éve gyantáztatom és nagyon meg vagyok elégedve. Szerintem sokkal jobb, mint bármi más, hiszen 3 hétig semmi gondom nincs rá, nem kell hetente borotválni.
2010. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Borotvával, de már gondolkoztam azon, hogy átállok gyantára.
2010. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én is borotválom. Hogyan kell gyantázni, az hogy mükszik, és menyire fájdalmas?
2010. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én a bikini vonalat epilátorral (nem fáj, már megszoktam)a többit borotvával.
2010. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :D

Csak gyantázd!!!!!!!!!!!!! Sokan esküsznek a borotvára, de hidd el az nem jó. Csak megerősödik tőle a szőröd, és egy szőr helyére gyakran kettő nő. A gyanta borotva után iszonyatosan fáj. De ha eddig nem borotváltad, akkor nem fog nagyon fájni. Amúgy a gyanta elgyöngítí és kiritkítja a szőrt, és 3 hétig nem is nő újra, úgyhogy avval jól jársz.

Kedves 04.05 12:34 Borotválás után nagyon fog fájni,de amúgy nem vészes. Úgy működik, hogy elmész a kozmetikushoz, rákeni a gyantát, rárak egy csíkot és letépi. És kész. De ha nem szeretnél kozmetikushoz menni, akkor vegyél egy gyanta gépet és csináld meg ezt te otthon..


MINDENKI aki borotválja, azonnal hagyja abba, és váltson gyantára. // Csak h nektek jó legyen. :-) //


remélem tudtam segíteni. ;)

2010. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm amit írtál, sokat segítettél!
2010. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat.:)
2010. ápr. 9. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!