Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg jó sima vízzel mosni...

Tényleg jó sima vízzel mosni az intim részeket?

Figyelt kérdés

Itt hallottam róla először, és nagyon sokan ajánlják ezt a módszert. Vélemények? Tapasztalatok?

Jó lenne, ha olyanok is írnának, akik esetleg már évek óta csak sima vízzel mossák.


2011. márc. 25. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Azért jó sima vízzel mosakodni, és itt nem csak a nemi szervekről van szó, mert ma már szinte az összes mosakodószer tele van kőolajszármazékokkal, amik valójában pont azt csinálják a bőröddel ami ellen akarod használni. Magyarul, eltömi a pólusokat, és még szárazabb lesz a bőröd tőlük, ezért aztán testápolót kell használnod, ami szintén ugyanazokból a mérgekből készül, felkenés után kis idő múlva ezek is kiszárítják a bőrt, és így tovább... Ha jót akarsz magadnak, akkor tiszta vízzel mosakodj, és csak természetes növényi olajat kenj magadra, abból nem lehet baj. Régen nem voltak ezek a szintetikus kence-ficék, mégis szépek voltak a nők, és ápoltak a férfiak.
2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Nem te vagy az, aki a "baj ha mindig csak vízzel mosok hajat?" kérdésre is válaszoltál? :)

2011. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajna de nem, én csak most kapcsolódtam be, de miért kérdezed?
2011. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak mert ő is szinte ugyanezt mondta mint te, azért hittem azt:) de szerintem is így van egyébként
2011. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor jó:-)
2011. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van,mi ezért szoktunk vissz a férjemmel a dm-es Babylove babaápolási családjára. Az ekcémája el múlt ,mióta ezt használjuk.Bőven elég az is.
2011. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy időben állandóan tusfürdővel mostam, azelőtt meg intim mosakodóval.

Meg is lett a hatása. Nagyon erős szaga lett, nadrágon keresztül is éreztem, hogyha szétnyitottam a lábam.

Most már csak vízzel mosom egy ideje, és szerencsére már kezd elmúlni az az erős/büdös szag. :)

15/L

2011. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a Jessa (dm-es) intim mosakodót használom, ez elég jó, nincs benne igazán veszélyes anyag (SLS és társai). Én ezt használom hónaljra és egyéb helyekre is. Szintén ekcémás vagyok, úgyhogy tusfürdők és társai kilőve!

A Nivea intim mosakodó és a hasonló márkás cuccok mint tele vannak kőolajszármazékkal, illatanyaggal stb....

2011. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én évekig intim mosakodóval is mosdottam alulról. Úgy éreztem így tisztább vagyok. De igazából megcsináltam a bajt magamnak éveken át be voltam gyulladva vagy gombám volt de nem tudtam hogy a túlzott higiéniától is lehet. Mióta egy orvos lebeszélt ennek használatáról nincs semmi ba jom. Na persze egyéb kúra is szükséges volt hogy helyreálljon odalent az egyensúly :)
2011. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!