Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi nemiszerven mely részeke...

Férfi nemiszerven mely részeket lehet bekenni rühatka elleni krémmel?

Figyelt kérdés

Olvastam a betegtájékoztatón, hogy a külső nemiszerveket be kell kenni, de a belsőket tilos. Ez nálam egyértelmű, de a páromnál nem.

A makk belső nemiszervnek számít?


2009. szept. 22. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A makk (az egész farok) kivül van, tehát külső nemiszerv. A belsőket azért nem szabad, mert a vékony nyálkahártyát nagyon csípné. ugyanis erősen maró hatása van a rüh elleni szernek. Ha bekented a kezed, pl. ne fogj meg műanyag tárgyakat, mert megmarja! A fakadat is be kell kenni, nem lesz gond -sajnos tapasztalatból tudom :(
2009. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A párom miatt kérdeztem, mert úgy volt, hogy a rühöt kaptam el, és mivel együtt élek vele, elvileg elkapta, csak még nem keltek ki. Aztán kiderült, hogy nem is az volt, csak először rosszul látta az orvos. De amikor még azt hittük, hogy az, akkor neki bekentük a makkját is, nekem is a csiklómat, és a nemiszervem környéket, de nekem nem jött be, azóta fura érzés ott, de múlik a napok előrehaladtával. Szóval ott nem kellet volna bekennem.
2009. okt. 5. 00:02
 3/3 A kérdező kommentje:
De neki tényleg nem lett baja a makkjának.
2009. okt. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!