Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan idősebb nő aki...

Van itt olyan idősebb nő aki használ tisztaságit? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Mi számít idősebbnek? Úgy érted, hogy rendszeresen, naponta?

Én csak a mensi végén használok. Ha az embernek nincs folyása vagy panasza, akkor feleslegesnek gondolom. Fehérneműt úgyis naponta váltasz! A legtöbb tisztasági betét illatanyagokkal, kemikáliákkal van kezelve, amitől csak megbomlik a természetes egyensúly. A bugyinál is ügyelni kell arra, hogy ne kezelje agyon az ember textilöblítővel meg ilyenekkel, csak mossa ki normál mennyiségű mosószerrel, magas hőfokon.

36N

2016. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
En 35 vagyok es teljesen egyetertek az elöttem szoloval. Meg a legjobb, legmodernebb tisztasagi betetekben sem szellözik ugy az altestem, estere kellemetlen szaga lesz, mig sima fehernemüben abszolut nem. Ugyhogy nekem nem tünik egeszseges dolognak a tisztasagi betet allando hasznalata, en is csak menses utolso napjan viselem.
2016. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok idősebb,de akiket ismerek 20-35 éves korosztály mindenki használ munkahelyen tisztasági betétet így az alsónemű tiszta marad,higénikusabb érzetet kelt,mert ha több folyás lenne,vagy zavaró ki lehet kapni,kicserélni.
2016. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
40 vagyok, napi szinten használok tisztaságit, a Jessa márkát évek óta, ami illatosítatlan. Én higiénikusabbnak érzem így.
2016. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
70 vagyok, naponta használok fólia és illatosító nélküli betétet. Így érzem tisztának magam.
2018. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 64 vagyok és naponta tena comfort supert használok mert így érzem jól magam. Kényelmes és biztonságos...
2018. márc. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!