Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idősebb hölgyek, fiatal...

Idősebb hölgyek, fiatal csajok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kis probléma. egy kérdésben azt irta egy csaj hogy hogyan vágja le a micsoda szőrét. Én követtem az egyik oda írt tanácsot, és nem jártam jól. leborotváltam, és nagyon bök és viszket az izém. mit csináljak?


(13/L)



2014. okt. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen, nem tudsz vele mit csinálni, majd megnő, és nem fog viszketni. Mondjuk nem értem, hogy 13 évesen minek leborotválni...
2014. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A borotválás ezzel jár... kenjél rá hidratáló krémet
2014. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy,ne borotválgasd,hiszen senki nem látja és nincs nyár sem,hogy attól kellene tartani hogy kilógnak a szőr a bugyi alól.


De a borotvát is jól le kell fertőtleníteni és tisztán tartani,ne hogy elkapj valamit és bizony van hogy a szőrtűszők ha leborotválod magad alul begyulladnak és kis pattanások lesznek a nemi szerveden akár,ha ilyen lenne később akkor nyugi majd elmúlik.


Sajnos valóban bök és viszketni tud a hirtelen csupasszá vált intim testrész.De neked elég lenne ha csak jó rövidre levágnád ollóval szerintem.Meg gondolj bele másnap már bújnak elő a kis szőrszálak.

2014. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hidegben inkább ne borotváld - még megfázol
2014. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nos, sokan Írtátok hogy ne borotváljam 13 évesen, meg hogy ilyen időben ne borotváljam. na ez akkor volt mikor welnes-ezni mentünk pár napja és nagyon kilátszott. Amúgy köszi a válaszokat.
2014. okt. 27. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem árt tudnod, hogy az orvosok borotválás ellenesek, mert egészségtelennek tartják!!

Ollóval vágd rövidre, ahol kilátszik.

2014. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!