Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáló nők tényleg...

A menstruáló nők tényleg szoktak széken ülve zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Kollégiumunkban néha-néha előfordul, hogy egy szék van a zuhanyzóban a zuhany alatt, néha véres is. Valaki váltig állítja, hogy a nők szoktak így zuhanyozni menstruáció alatt, viszont eddig akárkit kérdeztem személyesen erről, csak röhögött, hogy ez hülyeség. Na most itt az igazság pillanata, van ilyen? :D

2016. jan. 28. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot. Gondolj bele, mi értelme így zuhanyoznunk? csak nagyobb az esélye, hogy bacit szedjünk össze, ha ráülünk egy székre. Menzesz alatt könnyebb összeszedni a fertőzéseket. mellesleg nem tudom milyen koliban jártál, de valaki nagyon meg akarhatott szivatni, mást nem tudok elképzelni.
2016. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szék jelenléte a zuhanyzóban nem a menstruációhoz kötött. A ruhák, tusfürdő, stb. tartása miatt van ott.

Persze, ettől még előfordulhat, hogy van aki leül és úgy zuhanyzik, amitől véres is lehet.

Én semmi esetre nem ülnék rá soha, más által is használt székre zuhanyzás közben.

A fiatal lányok vagy azért mondanak ilyen furcsaságokat, mert rosszul tudnak valamit vagy azért, mert hülyének akarják nézni a másikat.

2016. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett: egyetemi koli és szerintem is baromság, csak érdekel, hátha. Rengeteg tévhit van a mindennapokban, ami baromság, mégis sokan úgy csinálják.


Amúgy meg nem lány, hanem fiú mondta, ami számomra még inkább emeli annak a valószínűségét, hogy hülyeség.


Az az elmélet, meg nem jó, hogy azon tartja a cuccát, ugyanis konkrétan a zuhany alatt van és szappantartó, fogas, stb. mind van.

2016. jan. 28. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Baromság, fogadd el, nő vagyok, ismerek nőket, senki nem csinál ilyet, amikor menstruál, logika sincs benne.
2016. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a zuhany mellett van a szék, akkor eszközöket lehet rajta tartani.

Ha csak úgy a tusolóban van, akkor valaki odatettem, mert takarított, mert szándékosan, mert akármi miatt.

Ha be van építve a szék, akkor a mozgáskorlátozottakra gondoltak.

2016. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy épp hogy nem gondoltak a mozgássérültekre, ezért tette oda egy.
2016. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Odatenni oda bírja, elvenni már nem?

Mekkora gyökérség már ez?!

Meg az mekkora gyökérség még, hogy összevérezi és nem mossa le?!

Ez sehogy sem áll össze!

2016. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyobb gyökérségek is vannak egy koliban, ez csak a jéghegy csúcsa.
2016. jan. 29. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy annyira görcsölt vagy szédült hogy nem bírt vagy nem mert állni zuhanyzás közben
2016. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

+lehet nagyon szédült, de akkor hogy jutott be a szobájába? Fal mellett kapaszkodott míg beért?

Akkor is legalább lemosom a " véremet ".e is beteg vagyok....

( nem megszólni akarom az illetőt a látatlanba )


" cifra dolgok " vannak nálunk is. Pl : wc csésze mellé végezni a dupla szükséget.

Erre varjál gombot, olvasótársam!

2018. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!