Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ez normális?

SOS! Ez normális?

Figyelt kérdés

12 napja múlt el a menstruációm, mégis ma amikor hazajöttem láttam a bugyimon, hogy barnáztam, most meg véres a fehérfolyásom(szóval olyan, mintha megint úgy ciklus kezdődne).Tegnap meg ma is fájt a hasam és úgy az egész méhem, mint ahogy általában szokott az első napok előtt, és sokkal ingerlékenyebb is voltam, meg a szokásos tünetek, mintha megint meg akarna jönni.Pedig most csak ovuláció környékén kéne lennem, nem?

Azt tudni kell rólam, hogy borzasztóan rendszertelenek a vérzéseim.Másfél éve jött meg először júliusban, aztán kb.3 hónapig semmi baj nem volt, aztán kimaradt utána 4 hónap, és majd csak decemberben jött meg, de az kicsit érdekes volt(abban a hónapban 4-5 napig gyenge vérzésem volt, inkább csak barnázás, aztán egy hétre rá ugyanabban a hónapban egy hétig normális mennyiséggel menstruáltam), aztán megint februárig rendszeres volt, utána megint kimaradt 4 hónap, akkor júlisban megjött, de utána legközelebb csak szeptemberben jött meg úgyra, aztán megint kimaraft, és novemberben jött meg újra.December kimaradt, és most jött meg január elején, megint tartott egy hétig, aztán most tartok itt, hogy 12 nap telt el az előző vége óta, és megint olyan, mintha meg akarna jönni.

Ez most normális? Pár hónapja megemlítettem a háziorvosomnak a rendszertelen vérzést, azt mondta teljesen normális 18 éves koromig.

De ez most egy kicsit zavar, remélem nem fog megint megjönni, hiszen még csak most múlt el...

Veletek is előfordult már ilyesmi?

16/l



2016. jan. 28. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg normális 18 éves korodig.
2016. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) csak megijedtem, mert azért az nem semmi hogy kétszer jöjjön meg egy hónapban...
2016. jan. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!