Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy azért tért...

Lehetséges, hogy azért tért vissza mindig a felfázás, mert "rossz" antibiotikumot kaptam, és ráadásul mindig ugyanazt, amikor kiújult?

Figyelt kérdés
Az utolsó két kezelés után még nem is voltam teljesen tünetmentes, bár a leleteim jók lettek. De aztán visszaestem. Most egy másik fajta antibiotikumot kaptam, lehetséges, hogy ettől végre rendbe jövök? Csak azért jutott ez eszembe mert még régen amikor fel voltam fázva, a háziorvos Sumetrolimot adott, és évekig nem jött elő a probléma. Most meg Cifran mellett mindig előjön. Köszi.

2016. jan. 30. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mindig visszatérő vendég volt és mindig Cifrant kaptam. Legutóbb azonban iszonyúan erősen jött elő, kórházba is kellett mennem éjszaka. Akkor szintén cifrantírtak fel, de kaptam mellé még valami baktérium és vírusölő gyógyszert is (sajnos nem jut eszembe a neve), a gyógyszer doboza pedig a másik lakásban van, ha jól emlékszem, de hétfőn meg tudom írni neked, ha még kell. Ez októberben volt, azóta nem jött elő, pedig rendszeres a szexuális életem, ami korábban gyakran előhozta. Tudom, hogy még csak 3 hónap telt el, de úgy érzem talán most tényleg megszabadultam tőle. Azért a tőzegáfonya kapszula, mindig kéznél van.
2016. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál. Nekem az első doboz Cifran után nem jött elő 4 hónapig de utána előjött 1 hónap után aztán meg szinte azonnal :/ Most egy másik antibiotikumot kaptam, háta... Igen, légyszi írd már meg majd a másik gyógyszer nevét, bár nem hiszem hogy tudnám kérni az orvostól csak így :D de azért nem árt tudni róla.
2016. jan. 30. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumhoz hüvelyflóra helyreállítót is kell alkalmazni!!!

Gratulálok a "lelkiismeretes" orvosnak, aki erre nem figyelmeztetett.

2016. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó így van az is kimaradt, hogy mellé a plusz gyógyszer mellé volt még egy plusz krémem is: boraxatum, ami azért volt felelős, hogy külső tájékról se fertőződjek vissza vagy felül valamivel. Tehát antibiotikum, boraxatum és a gyógyszer aminek remélhetőleg hétfőn meg tudom mondani a nevét.
2016. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nem mondta az orvos, de mondjuk magamtól is tudhattam volna :(

Tehát azért is visszafertőződhetek mert a hüvelyflórám nincs rendben? Ha nem múlnak a tünetek most sem az új antibiotikumtól akkor menjek el nőgyógyászhoz is?

2016. jan. 30. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!