Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jott meg, csinaltam egy...

Barbi1995 kérdése:

Nem jott meg, csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett, viszont 5 nappal kesobb meg jott, de nagyon gorcsolok, es ilyen nagyobb darabok is jonnek, ilyenkor mit tegyek? Ha elmegyek nogyogyaszhoz meg vizsgal igy is, hogy ugy mondd meg van?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ebben az esetben megvizsgálnak, mert könnyen lehet, hogy éppen most vetélsz el. Mondd el a dokinak, hogy pozitívat teszteltél és más a menzeszed lefolyása, mint szokott. A helyedben most mennék be a sürgősségire. Néha a terhességet is meg tudják tartani, már ha szeretnéd, bár ha ennyire erős menzeszed van most, akkor nem hiszem, hogy ennek sok esélye van.
2016. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen attól,hogy meg van meg vizsgál.

Nem biztos ,hogy terhes voltál,lehet,hogy a teszt nem volt jó.

A nagy vér ömlenyek ami kijön az csak azt jelenti,hogy nagyobb darabok szakadnak le.Ettől hamarabb el is múlhat.

2016. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszotokat!
2016. jan. 31. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd mesélj
2016. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta már többször is voltam dokinál,legalább 3-szor és nem lát semmit..most elküldött egy béta hcg vizsgálatra,amin az jött ki,hogy 2-4 hetes terhes vagyok.
2016. febr. 29. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűha, ez mit jelent? Méhen kívüli?
2016. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyenlőre sajnos :S Csütörtökön kell vissza mennem..
2016. febr. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!