Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta átlagosan 3 db 1,5...

Naponta átlagosan 3 db 1,5 literes barackos nestea-t megiszok. Ezen kívül semmit. Tudom, hogy a sok folyadék egészséges, nembaj, hogy ez tea?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Savtúltengésed lehet a nagyon sok teától, és ez még nem is az a tea amit te főzöl meg otthon..szerintem nem túl egészséges ennyit inni belőle.
2010. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor már inkább La pacho v. zöld teát innál..,az még egészséges is lenne;)
2010. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egészségesebb lenne a víz, de ha téged nem zavar, hogy a teák sárgítják a fogat és jobban hizlal sokkal mint a víz, akkor nem baj :) Sokkal jobb, mintha alig innál :)
2010. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Abba kéne hagynod ezt a szinezékkel feltuningolt baromságot. Igyál inkább normális natur teát.
2010. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ez is egy cukros lötty. Volt ismerősöm aki amíg kórházban volt, talán 1 hónapig, csak ilyen nesteat ivott nem evett nem ivott mást, egész végig csak feküdt ugye, és baromira meghízott! Jobban járnál ha vizet innál...
2010. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Nem ártana elolvasnod a hátoldalon lévő kalóriatáblázatot, és akkor rájönnél h így rengeteg cukrot fogyasztasz + majdnem az egész napi kalóriamennyiséget magadhoz veszed.

Nem híztál meg ettől?

2010. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem,nem híztam meg egyáltalán.és a fogaim is szép fehérek
2010. febr. 11. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

,,majdnem az egész napi kalóriamennyiséget magadhoz veszed."

1 dl nestea 20 kcal, tehát 1,5 l az 300, ha tegyük fel a kérdező semmi mást nem venne magához, csak ezt inná, 4,5 l-t, az úgyis csak 900 kcal. Tehát az max. egy 4 évesnek a napi kcal szükséglete, és teszem azt a kérdező nem ekkora...

Persze gondolom, hogy emellett eszik, normális mennyiségeket, na úgy tényleg sok,és fölösleges is. (hacsak nem kell sürgősen felszednie).

Ezt csak azért írtam az előbb, hogy azért a napi energiaszükséglettől még úgyis messze van, ha csak azt fogyasztja, és ennyit naponta, amennyit írt.

2015. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Az persze más kérdés, hogy nem épp a legegészségesebb alternatíva, mert van benne cukor, nem kevés, és más adalékanyagok. De szerintem valamivel jobb, mint a kóla, vagy a szénsavas löttyök. Istenem, én is ezt iszom, egyszerűen nem bírok mindig vizet inni, felénk nagyon rossz minőségű a csapvíz,az ásványvíztől egy idő után meg hányingert kapok. És láss csodát... nem vagyok kövér, még csak enyhén túlsúlyos sem.

Annyi minden ,,tilos", legalább ennyi maradjon már meg nekünk amit szeretünk, legalább néha napján.

Az megint más kérdés, hogy nem olcsó, de mi az manapság? Néha beleférhet...

2015. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!