Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélnyílas körüli szemölcs?

Végbélnyílas körüli szemölcs?

Figyelt kérdés
Rákerestem es azt írták,hogy HPV vírus okozhatja. Én viszont semmiféle nemi kapcsolatot nem létesítettem. Lehet, hogy más? Vagy máshogy is terjedhet ez a vírus? Lehetséges, hogy elmúlik magától?
2016. jan. 30. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos szemölcs?

Már nem azért de hogy nézted meg?

Képet tudsz küldeni?(lehet netről is hasonló)

Egy rokonom is azt hitte szemölcs és orvoshoz is alig akart elmenni aki persze közölte hogy nem egyszerű szemölcs

2016. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Condyloma, már ha az. Igen, máshogy is terjed. Fertőzött eszközök, bőrkontaktus, uszoda, szauna, nyilvános wc.

Ha az, jobb ha minél előbb elmész nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz, mert könnyen elszaporodhat simán azzal, hogy kitörlöd a hátsód.


Bőrgyógyászaton dolgoztam, kisgyerekeket is hoztak ezzel. Ronda dolog. Keress rá a google képkeresőjével, ha bírja a gyomrod.

2016. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!