Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozott valakinél a Solutio...

Okozott valakinél a Solutio Antisudorica kellemetlen tüneteket?

Figyelt kérdés

Már pár éve használom a Solutio Antisudorica gyógyszertári izzadásgátlót. Nem tagadás,hogy szuper találmány, az izzadást teljesen megszüntetni szinte.

Viszont már vagy 1 éve, fura lett a fejbőröm. Édeskés, szúró szagú, akár már mosás után 1 nappal, sokszor ég is.

Voltam több bőrgyógyásznál már, mindenhol elmondták,hogy semmi bajom.

Közben kiderült az is,hogy pajzsmirigy alulműködésem van, azóta erre gyógyszert is szedek.Remétlem,hogy emiatt van a fejbőrömnek ez az érdekessége, de nem. Nem változott semmi a gyógyszeres kezelés ellenére sem.

Így gondolom nincs köze hozzá.

Olvasgattam az interneten és ebben az izzadásgátlóban sok az alumínium. Lehetséges lenne alumínium mérgezés ilyen formában?

És,ha igen, okozna ilyen tünetet a fejbőrön?

Az orvosokat végigjártam és már tanácstalan vagyok, csak találgatok mitől lehet.

Többféle sampont, kenegetős, gyógynövényes készítményt próbáltam, de semmi. Biztos,hogy nem ezzel van gond, hanem valami belül.

Elnézést a hosszú sorokért, de hátha járt már valaki így és tud tanácsot adni! smile hangulatjel


2016. febr. 1. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

10 éve használom és tényleg, az életem megváltozott:)


heti egyszer használod vagy naponta?


szerintem nem ettől van, sőt, szinte kizártnak tartom, hogy a fejbőrödön emiatt mutatkozna elváltozás.

2016. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Reméltem én is,hogy nincs köze hozzá, mert nekem is megváltoztatta az életem az antisudorica. :) Heti 1-szer szoktam használni! De változó, van,hogy eltelik több idő is,amikor úgy érzem, akkor lekenem. :)
2016. febr. 2. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!