Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már elegem van abból, hogy...

Már elegem van abból, hogy nem vehetek fel akármilyen felsőt, mert 1 óra múlva már látszik rajta az izzadságfolt! Nagyon kellemetlen! Hallottam a Solutio Antisudorica-ról, nincs káros mellékhatása? Ha volt már hasonló problémád, válaszolj! Please

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok helyen írták és én is hallottam az EXODOR-ról,amit patikában vagy esetleg gyógynövény-biobolt-vagy esetleg reformházban 500ft körüli áron beszerezheted.(Nálunk a gyógyszertár melletti reformházba van). A használata azt hisem a hátulján le van írva..vattakorongra öntesz picit,majd áttörlöd vele a területet,hagyod megszáradni majd kis hintőpor rá és kész.ezt elvégezni az első idpkben 2-3 naponta..aztán fokozatosan csökkentve..valami iylesmi rémlik..ami biztos : ennél nincs jobb.Viszont ami (ez csak személyes vélemény) engem zavar benne hogy tiszta aluminium..és az sajnos nem valami egészséges..bár ki tudja hogy mi egészséges ma már..szóval azért kérdezgess utána.Én egyzser próbáltam,és komoylan mondom,szinte varázsütésre megszünt maga az izzadság.De én nagyon kis félőske vagyok,igy miután megtdutam hogy aluminium,igy leálltam vele.Sajnos szinte az össze izzadásgátlóban(akár rexona,dove stb..) van aluminium:( Remélem azért segitettem.
2009. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nekem is ez a problémám, és én is hallottam erről a Solutio Antisudorica -ról, de még nem próbáltam ki... de sztem nem is fogom, mert most azt próbálom ki, hogy ujjatlan pólókat, toppokat hordok (úgyis meleg van), és így nem látszik az izzadságfolt (max a szag érződik, de a dezodor illata segíthet rajta). Eddig bevált, ezeken a felsőimen nem látszik.:)
2009. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia, próbáld ki a CD márka pumpás illatmentes (sensitiv) dezodorát, ami víztiszta, nem irritál. A másik, a DM-ben kapható ALVERDE márka citromfüves pumpás deo-ja. Mindkettő egyformán jó, és a citromfüvesnek nagyon friss (unisex), tiszta illata van. Remélem, segítettem. Nekem a gyógyszertári készítmények pirosra csípték a bőrömet.
2009. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek szerintem hiperhidrózis.Üdv a klubban.A Solutio A. általában hatásos de van akinek csíp, ilyenkor lehet picit hígítani vízzel.Ezen a fórumon egyébként írnak pár szerről amit nem olcsón de be lehet szerezni, engem spec. nem érdekelt mi az, hol van, mennyiért csak segítsen valami mert évekig szorongtam emiatt.Sok sikert!:)


[link]

2009. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!