Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése: Gond...

Fogamzásgátló szedése: Gond lehet abból, hogyha holnap 8 környékén veszem be az első szemet? és így 1 szemmel elcsúszok?

Figyelt kérdés

Sajnos vagyok annyira szerencsétlen, hogy 2 gyógyszertárban sem sikerült kiváltanom ma a gyógyszert ami ma esedékes. Általában hajnali 2 körül veszem be.

Holnap már a keddi, hétfő helyett... Elvileg úgy van a 7 napos? szünet, hogyha hétfőn hagytam abba, akkor 1 hét múlva, hétfőn kelll kezdeni a következő adagot ugye?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 1. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 12 óra eltérés belefér,de a kövi 7 napban használni kell óvszert is. Mondjuk a hajnali kettőn kicsit meglepődtem,csak emiatt felkelsz? Nem lenne jobb mondjuk este 21? Nekem mindegy,csak olyan furi volt.
2016. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos éjfélkorvégzek a melóval, mire hazaérek, lefürdök, lefekszem, van az hajnali 2 is :D
2016. febr. 2. 00:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont így nem a hétfőit, hanem a keddit kezdem el, és akkor legalább reggel fogom szedni. Szerinted ez így jó? Köszönöm, hogy válaszoltál nekem! Megnyugtattál :)
2016. febr. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!