Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcs miadt...

Menstruációs görcs miadt maradhatok otthon?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam volna elmenni így nagyon megszenvedem ezeket a napokat hányinger szédülés ,ájulás érzet,hasmenés már 4oraja szenvedek nem hat a no-spa, apranax sem eddig csak feküdni tudok hátam is fáj nem tudom még mit tehetnèk mert ez már kibírhatatlan :(???

2016. febr. 5. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Mármint honnan akarsz kimaradni?

Akárhonnan is: hívd fel őket gyorsan!

2016. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Mióta menstruálsz?

Ha ennyire rossz az egész és nem először, akkor előjegyzés nélkül (soron kívül nem nagyon fogad, ki kell várni az aznapi rendesés végét) inkább nőgyógyászhoz menj, mert ez nem természetes és gond állhat emögött!


Sportolsz? Egészségesen táplálkozol?

2016. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 éves korom óta 3éve és nem sportolok eleget.rendesen táplálkozom. Nőgyógyásznál nem rég voltam de lehet megint el kéne mennem, mert ez nem volt normális és ez már nem az első.
2016. febr. 6. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A sport (a könnyebbek is pl. séta, jóga) sokat segít. De inkább menj el, mert annyira nem normális ez :S
2016. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Cataflam, de még mielőtt elkezdenél komolyabban vérezni.

Nekem is uez, így már előző este beveszek egy nospát, reggel pedig első dolgom a cataf.

2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!