Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvely gomba befolyásolja e...

A hüvely gomba befolyásolja e a menszeszt?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem, azóta védekezünk. KB két hete hüvely gombám lett. Elsején kellett volna megjönnie de nem jött azóta se. Csináltam két tesztet is..negatív lett. Orvos meg csak két hét múlva lesz.. Akivel történt hasonló, vagy tud valamit ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem mert nem tudom mi lehet a baj

2016. febr. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármikor előfordulhat, hogy késik a vérzés, nem jelenti azt, hogy tuti baja van az embernek, vagy hogy tuti terhes.

Viszont a fertőzéseddel jobban jársz, ha orvoshoz fordulsz, mielőtt még félre leszel kezelve és lesz nagyobb baj.

Illetve a párodat is ki kell kezelni, különben majd oda-vissza adogatjátok egymásnak!

2016. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, canestent kell használnom de nem nagyon múlik. A menszeszem meg 5 napja késik és nem szokott max egy két napot, ezért vagyok ideges..
2016. febr. 5. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább menj el egy normális orvoshoz!

Gondolom hüvelykenet tenyésztést sem csinált és a párodnak sem írt fel kezelést.

Így, hogy nem javulsz, így azt gondolnám, hogy vagy nem gombás fertőzésed van, vagy nem csak az, hanem valami más is, vagy olyan mértékű a fertőzés, hogy nem elég rá a Canesten.

Tényleg jobban jársz, ha inkább elmész egy normális orvoshoz!

2016. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen elmegyek csak a terhesség az ami bosszant.. Csináljak még több tesztet?
2016. febr. 5. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálni csinálhatsz, de ha mondjuk hétfő reggeli vizeletből csinálsz tesztet és az negatív, akkor tuti nem vagy terhes és innentől fogva teljesen felesleges további teszteteket csinálni.
2016. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!