Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremdombon fura ''pattanás''?

Szeméremdombon fura ''pattanás''?

Figyelt kérdés

Vagy 2 napja fedeztem fel egy ovális alakú dudort a szeméremdombomon, elég nagy, nagyobb mint egy köröm. Nem borotválom a területet, ollóval szoktam karban tartani. Igaz, hogy nem volt fehér a teteje, de érintésre fájt, egy kis nyomogatás után gennyes vér jött ki, utána már csak vér. Akkor csökkent a mérete, most reggelre is hasonló volt a mérete, és már csak vér jött belőle. Gondolom a tegnap esti sanyargatás után egy picit lilás a színe. Szerintetek is egy jókora pattanás lehet? Ekkora még sosem volt nekem.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. febr. 5. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony pattanás.
2016. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)


De akkora, hogy iszonyat. És még olyan, mintha növésben lenne, tehát mintha még nem érte volna el a kívánt méretet. Látszik a pici pont, ahol a gennyes vér távozott, de ahogy kinéz még nőni fog. Szörnyű. Szerencsére nem zavar a mindennapi tevékenységben, csak idegesít, hogy mekkora is lesz. Amúgy a szeméremdombon mitől alakulhat ki pattanás? Túlzott faggyútermelés? Vagy valamilyen bakteriális fertőzés?

2016. febr. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!