Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete veszítettem el a...

3 hete veszítettem el a kisfiamat, és a méhemet is ki kellett venni! Annyira magam alatt vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szijja, először is nagyon sajánlom h ez történt.

Másodszor meg sztem m,enj el vmi táncoktatásra, mert ott tuti kikapcsolnál..v menj el úszni..a lényeg h vmi olyat csinálj ami közbe nem tudsz gondolkodni a történteken. Vagy ha van élettársad v szüleid v barátaid akkor legyél minnél többet velük..ha még is egyedül vagy otthon akkor főzzél vmi finomat..még akkoris ha ninc sétágyad..mert lehet h még végül meg is kívánod:)

És fel a fejjel, remélem hamar rendbejössz, testileg és lelkileg egyaránt.

Ha egy kis beszélgetésre lenne szükséged írj privit;)

Pusy

2008. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!!Köszi szépen!!Nagyon magam alatt vagyok!:(
2008. szept. 18. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elöször én is nagyon sajnálom!:(

Van egy oldal ahol hasonló szülök irnak mint te.hátha tudnak segiteni!


[link]

2008. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! - Most olvastam, hogy mi történt.

Leírhatatlan lehet, amit érezhetsz.

Holnap szeretném elmondani a gondolataimat, kérlek olvasd majd el!

Szia!

2008. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit!:)
2008. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! - Én vagyok, aki tegnap a 3. választ irta.

Magamról annyit, hogy fiú vagyok, bár ennek nincs különösebb jelentősége.

Nagyon megrendített a hír, ami Veled történt. át tudom érezni, mit érezhetsz most, és ezért fontosnak tartottam, hogy szóljak pár szót.

Ami Veled (Veletek) történt, az egy életre fog szólni, és ezen már senki sem tud változtatni.

Az viszont, hogy miként tudsz most, és majd később tekinteni a kisgyermeked elvesztésére, az attól nagyon függ, hogy mennyíre tonntosan tudod, hogy mi is történik olyankor, mikor valakit elveszítünk - vagy éppen Azt, ami számunkra a mindennél értékesebb: A gyermekünket.

Biztosan Te is nagyon vártad már, és készültetek rá, mindent megvettetek, kiságyat, kisruhát. - Jaj, de nem is folytatom. A földöntúli menyország helyett valami egészen más érkezett el, és pontosan megértem, hogy most a pokolban érzed magad, és talán úgy is érzed, hogy nincs erőd elviselni ezt a rettenetes súlyt, és így már esetleg nem akarsz élni sem......

Ez ilyen esetben érthető, és természetes dolog. Hiszen az ember úgy hiszi végérvényesen elveszítette a gyermekét, akit mindennél jobban szeretett volna, és sosem látja már ezután. Olyan hatalmas bánat nehezedik így az ember szívére, hogy azt már nem is lehet elviselni.

Nagyon szeretnék segíteni Neked, ezért minndenképpen el kell mondanom, hogy határozotttan biztos vagyok benne, hogy Te a Kisbabádat nem veszitetted el teljesen, és ő most ebben a pillanatban is Veled van.

Pontosan tudom, hogy minden embernek (felnőtteknek, egészen kis babáknak is)lelkük van, ami nem is tud meghalni, vagy elmúlni.

Ismétlem, ebben egészen biztos vagyok, megbizonyosodtam róla, és csakis ezért merem leírni.

A kisbabád egészen kis lelkecskéje most is él, épségben van, és sértetlen! most is Veled van, de egyszer fogsz majd Vele közelebbről is találkozni.

(Amikor elveszítetem Anyukámat, én is magam alatt voltam, de a biztos tudat, hogy a lelke nem hagyott el engem, borzalmasan sok erőt adott, és hallatlan megnyugvással töltött el. Ha nem lettem volna ennyire biztos abban, hogy Ő most is létezik és szeret engem, akkor biztosan nem éltem volna túl ezt a szörnyűséget.)

Én biztosan tudom, hogy az Isten, erre a Számodra kilátástalannak tűnő fájdalomra is egy megnyugtató megoldást fog találni Neked és a Kisbabádnak is.

A legtöbbet talán ez segí a lelkednek, amit elmondtam.

De tudnod kell, hogy ezen kívűl is minden segitséget igénybe kell venned, és el is kell fogadnod. Egy jó pszichológus sokat tud még plusz segíteni, és nem szabad szégyellni elmenni, hiszen ezért van.

A barátok ilyenkor felbecsűlhetetlen segítséget tudnak nyújtani, és a barátok is azért vannak, hogy segitsenek.

de még az is segíthet, ha felveszed olyan nőkkel a kapcsolatot, akikkel hasonló dolgok történtek. Sajnos sokan vannak, hiszen úgy tudom 100-ból 2 gyerek nem éli túl a szülést. Beszélgessetek sokat, és segítsetek egymásnak. Ha Te segítesz nekik, az Neked is jó lesz. - Majd figyeld meg!

Kérlek szépen ne add fel!

Aludj sokat, én tapasztaltam ez is segít!

Természetesen később lehet még gyereked örökbefogadás által. Akkor adhatsz neki sok szeretetet, amiből természetesen jut még a másik kisbabádnak is bőven.


Ha szeretnél még beszélgetni, irj ide, vagy emailt is küldhetsz nyugodtan.

Szia!

2008. szept. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!