Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1.5 hete veszítettem el a...

1.5 hete veszítettem el a szüzességemet és ma reggelre meg megjött (pedig amúgy is még lenne rá 2,5 hét hogy megjöjjön normálisan)! Veletek történt ilyen vagy ez normális? !

Figyelt kérdés

Mindig az olvastam itt és máshol is hogy ilyenkor inkább kimarad.1hónapot is akár . !

16/L


2009. ápr. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak valami hormonalis zavar miatt lehet!!

Az hogy vki beled helyezte a peniszet es elszakitotta a szuzhartyad vagy nem annak semmi koze ehhez!!

esetleg ahhoz koze van hogy igen akkor az aktus pillanataban verzel kicsit mivel felsert kcisit vagy atszakitja a szuzhartyad de aztan semmi !!

Szerintem ez valami zavar meg hisz 16 vagy .. meg nincs beigazodva teljesen a szervezeted... ilyenkor meg sozkott kesni vagy hamarabb megjonni netan 2x megjonni egy honapba!!

Ne ijjedj meg de mindenesetre elmehetnel egy nogyogyaszhoz... mert velem is igy volt es aztan 3 honapig szedtem valami hormon tablettat es attol naprol napra pontosan jott emg :P


16/L

2009. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem véreztem aktus után...!!

lehet h most jött ki ez??irjatok:)

2009. ápr. 9. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A szex egy olyan dolog, ami eléggé bezavarja a hormonokat. Tizenhat évesen amúgy sem feltétlenül rendszeres még a vérzés.

Ha félsz, menj el nőgyógyászhoz, és vizsgáltasd ki magad, de szerintem nincs nagy probléma... De tényleg, ha meg akarod nyugtatni magad, menj el egy vizsgálatra.

2009. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!