Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tul nagyok a mellbimboim,...

Tul nagyok a mellbimboim, kiallnak, nem lehet ez ellen tenni valamit? 16l

Figyelt kérdés

mindig ilyen volt, de egyszeruen utalom mar:( eddig nem zavart, de mar van baratom..meg amugy is remeltem hogy el fog mulni, de nem..

nagyon fontos lenne, egyszeruen utalom mar:(



2016. febr. 7. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
hordj melltartót
2016. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Scav ***** válasza:
54%
Szerintem meg nagyon nőies a nagy bimbó, főleg ha szereted is, ha hozzá érnek "úgy" :D A kis bimbó legyen a férfiaké, a nagy meg a nőknek :) De én csodabogár vagyok, szeretem a kis ciciket is, szóval nem tudni, lehet perverznek számítok, de nekem bejön, ha nagy. De most a bimbóra érted, nem a bimbóudvarra, igaz? Mert sokan keverik. De az se baj, ha a bimbóudvar nagy, nálam az nem oszt, nem szoroz.
2016. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: hordok melltartót, nem is ezzel van a gond

második: köszönöm szépen! hát, őszintén nem tudom, inkább nevetségesnek, mint vonzónak nevezném :( az egész eláll a mellem normális formájától:(

2016. febr. 16. 20:52
 4/6 A kérdező kommentje:
és nincsenek nagy melleim, de ez nem is zavarna
2016. febr. 16. 20:52
 5/6 Scav ***** válasza:

Hát, ha nem veszel melltartót, csak topot és megmerevedik a bimbó, az nagyon szexi tud lenni a férfiaknak. Főleg ha ehhez megfelelően nagy a bimbó és rendesen ágaskodik :D

Sőt, külön árulnak ilyen ágaskodó bimbó helyettesítő betétet is :D

Azért ezek jók :D


[link]


[link]

2016. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hat koszonom:) ugy latszik, ezt el kell fogadnom

de koszonom szepen mindenkinek!

2016. febr. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!