Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a pattanásaim,...

Mit használjak a pattanásaim, miteszereim eltüntetése ellen? Nem nagyok inkább enyhébbek viszont sok van az arcomon, az orromon meg miteszerek vannak.

Figyelt kérdés

Mielőtt még írná vki kerestem már google-n és itt is nézegettem a kérdéseket de nem vmi jókat találtam.

Olyanok kellenének amik be is válnak. Pl az arcesz nekem egyáltalán nem segített.


2010. júl. 10. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
meg hallottam h fokrém is jó de nekem is lehet? mert azt írták itt hogy nem lehet az egész arcra csak a pattanásra de nekem nem csak itt ott hanem a homlokomon államon meg az arcom jobb bal oldalán
2010. júl. 10. 19:29
 2/8 A kérdező kommentje:
is van
2010. júl. 10. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom nekem is

hát sajnos a mitesszereket nem bírod eltüntetni :S ki kell nyomni a kozmetikussal

vagy szedsz fogamzásgátlót bár attól nem tudom , hogy a mitesszerek is elmúlnak-e vagy csak a pattanások

2010. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem szedek mert mégy csak 14 éves vagyok, utolsó te hány éves vagy?

kozmetikushoz nem szívesen mennék mert szétnyomkodja az arcom

most bőrgyógyászhoz megyek, mert azt mondta a dokinő h tud majd nekem felírni olyan kenőcsöt amitől elmúlik de nem szabad nyomkodni

de itt meg olyat olvastam h valakit meg sem nézett csak felírta szóval nem várok túl sok mindent ezért is szeretnék vmi ötletet h eltűntessem őket

am nekem már feltűnt h szinte senkinek sincsenek pattanásai mert allig találkozok olyannal akinek sok lenne az arcán, ezért is olyan rossz érzés

2010. júl. 10. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

én este amikor mosakszok akkor rakok rá fogkrémet és utánna lemosom

(lemosod az arcod,raksz rá egy kis fogkrémet,és alaposan lemosod) :D

de ez csak hűsíti a pattikat :D


meg néha azt is szoktam csinálni,hogy fokhagymát kis szeretekre vágom,és a pattira rá rakom,és leveszem 1-2-3perc múlva :)

2010. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy egyedül!Én is tele vagyok pattanásokkal meg mitesszerekkel. Most Aknesollal próbálkozok hátha segít, valamicskét javított rajta sőt nagyon is sokat de most pár napja megint rosszabb.De nem tudom mitől nem most kéne megjönnie a havimnak.Remélem használni fog, mert engem nem engednek bőrgyógyászhoz:S pedig lehet, hogy sokat segítene.Fogamzásgátlót se szedhetek én is csak 14 vagyok.
2010. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
titeket akiknek van pattanásotok nem idegesít hogy a környezetetekben alig láttok olyanokat akiknek lenne mert én így vagyok ezzel
2010. júl. 11. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok : 18 éves

engem is zavar, hogy másnak milyen szép a bőre :(

vagy ha van is neki kevés, örülnék ha nekem csak annyi lenne


élesztőt szoktam bevenni minden nap(borsónyit) bár nem hiszem h használ

tiszta mitesszeres és pattanás utáni heg a bőröm, és a hegekkel a kozmetikus sem tud mit kezdeni

csak a fogamzásgátló segítene de nem merek elmenni orvoshoz

valahogy vészeljük át :)

2010. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!