Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es 80/D-s...

17 eves vagyok es 80/D-s mellem van, a bimboim tul nagyok es a melleim is elegge lognak. Ez ellen tudntok valmi bevalt mellizomgyakorlatot?

Figyelt kérdés
Es ha igen akkor mit? Mellizomgyakorlat bevalik vagy plasztikai mutet segit rajta? Olyan rossz h ilyen a melllem mert amugy ha melltarto van rajtam mindenki mondja hogy szep melleim vannak de ha meglatnak hogy valojaban milyen.. Olyan rossz erzes :/ segitsetek, adjatok tippeket amitol nem fog ennnyire logni...
2015. jún. 22. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ebbe jobb ha beletorodsz, mert maximum plasztikai mutettel lehet kisebbiteni oket. A melleid nem izombol vannak, bar ezt 17 evesen mar nem artana tudni, tehat semmifele tornagyakorlat nem segit a 'logason'. Hordj olyan melltartot, ami rendesen tartja, ne sportolj olyat, amitol 'lengenek', de egyebkent, ha tudnad hany fiunak jonnek be a meretes cicik....
2015. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
És ehhez milyen magas vagy és hány kiló?
2015. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Merettel ugy nincs gondom ha elmennek megmutettni akkor csak felvarratnam.. Es tudom hogy nem izombol van de azert gondoltam megkerdezem hatha csak en tudom rosszul hogy nem lehet rajta segiteni..
2015. jún. 22. 19:09
 4/9 A kérdező kommentje:
165 centi, 62kilo
2015. jún. 22. 19:10
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Akkor még nem is az,hogy annyira dagi lennél.


Gyors eredmény max a műtéttől lesz :/

De nem hinném,hogy emiatt sokan elutasítanának,ha közben megszerettek.

2015. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sokaknak bejön az ilyen mell is.

egyébként csak a műtét tud változtatni rajta.

2015. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a műtétek előtt inkább ess neki egy jó diétának és mozogj többet, mert kicsi túlsúlyod tuti van, és ha szerencsés vagy mellből is fogysz majd, és feszesebb is lesz ha sportolsz, edzel is mellé mellizomra.
2015. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lóg, csak nagy. Egy természetes, nagy mell nem fog úgy lebegni a levegőben, mint egy kicsi. Tudod... gravitáció. Ezzel nincs semmi probléma, nem kell megműteni. Attól, mert most a kicsi kerek feszes kis bimbós az aduász, attól a nők 70%-ának még nem lesz olyan melle. Genetika kérdése az egész.
2015. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet rá edzeni, megfelelő edzéstervvel lehet feszesíteni egy kicsit. Egy barátnőmnek bevált, akinek segítettem, ha gondolod, írj!

24L

2015. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!