Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem genitális szemölcsö...

Azt hiszem genitális szemölcsöm van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy ezt közösüléskor lehet elkapni,de én nem voltam a páromon kívül senkivel,akkor még is,hogy kaphattam el? Mit tegyek? Elfogok menni nőgyógyászhoz,de nem tudom mit mondjak. Picit Félek is. Mindig oda figyeltem mindenre,erre ez.

2016. febr. 9. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább nemi úton lehet megkapni a genitális szemölcsöt, de a vírus régebben is a szervezetbe kerülhet, sokáig nem látható és valaminek hatására aktiválódik.

Többek közt ezért is fontos az alapos kézmosás wc előtt is, tampon felhelyezése előtt is.

Anno csak pettinges együttlét alatt is megkaphattad, aztán most indulhatott be.

A partnered is lehet hordozó úgy, hogy neki nincsenek tünetei. Gyógyulást kívánok.

2016. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát nem értem. Mi voltunk egymásnak az elsők és semmi petting nem volt soha egyikünknek sem. Volt 3 hónap mikor külön mentünk,de ő azt mondta nem volt senkivel sem.

2016. febr. 9. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!