Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet genitális szemölcsöm...

Lehet genitális szemölcsöm szűzként?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen fedeztem fel hússzínű kinövéseket a nemi szervemen, amik eléggé aggasztanak. Úgy tudom, a HPV kizárólag nemi úton terjedő betegség, lehet, hogy ezek nem is az által okozott szemölcsök? Pár éve megkaptam a méhnyakrák elleni oltást, akkor eléggé le volt gyengülve az immunrendszerem. Létezik, hogy a vakcinában lévő "legyengített vírus" fertőzött meg? Fogalmam sincs, mit tegyek, mert ha ténylegesen ez lenne a bajom, biztosan nem hinné el senki, hogy nem feküdtem össze a fél világgal, sőt, egyetlen emberrel sem. (petting, orális, anális szex sem volt.)

2015. júl. 16. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy genitális herpesz lenne. Inkább egy barátja az uszodaszemölcs, az akire gyanakodnék.

De szerintem minél hamarabb keres fel szakembert. Vagy nőgyógyászt vagy bőr és nemibeteg gondozót.

Az orvos nem fog elítélni, másnak meg nem kell hangoztatni legyen akármi is a bajod.

2015. júl. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem herpesz hanem *genitális szemölcs
2015. júl. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugi nem itél el senki, nem kell tudniuk csak a nőgyógyásznak,

nekem nem szemölcsnek tűnik a leirás alapján.


a vakcina nem fertőz meg nyugi viszont csak pár féle HPV tipusra hat.


sajnos HPVt uszodában és mással közös törölközö használatával is el lehet kapni, vagy ha a fürdőkádat nem fertőtlenited és olyan után fürdesz benne akinek van.

Lehet Condyloma is ezt is hPV virus okozza,


Vagy semmi komoly mert nekem is van régota, sok gyulladással küzdöttem régen és mikor észrevettem pár mmes kis dudorokat rajta, elmentem a dokihoz megnézte kolposzkoppal és nem talált oda nem illö rossz sejtet, csak a normális sejtek a gyulladások miatt kicsit elburjánoztak.

2015. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenképp felkeresek egy szakorvost.
2015. júl. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!