Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet enyhíteni a PMS...

Mivel lehet enyhíteni a PMS tüneteit?

Figyelt kérdés

A menstruáció előtti napokban teljesen megbolondulok. Már alapból is nagyon feszült, ideges vagyok egész nap, és bármilyen jelentéktelen apróságon képes vagyok felhúzni magam. A körülöttem lévőkkel is sokszor csúnyán beszélek. Nem találom a helyem, semmihez semmi kedvem, mégis unatkozom. Plusz egész nap folyamatos éhségérzet gyötör, sokkal többet eszem mint máskor, mert egyszerűen úgy érzem, hogy éhen halok, ha nem eszem gyorsan valamit, pedig amúgy igyekszem figyelni az étrendemre. Tudom, hogy ez egy természetes folyamat, de mégis kezd már elegem lenni, hogy minden hónapban ez van, és szeretném enyhíteni valahogy.

Gyógyszert inkább nem szednék, ha nem muszáj, inkább valami gyógynövény/gyógytea, jól bevált házi praktikák érdekelnének.

Ti mit ajánlotok, nektek mi válik be a PMS enyhítésére?? Várom a tapasztalatokat!



2016. febr. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Premens tablettát (barátcserje kivonat). Hosszabb távon fejti ki jobban a hatását, de nekem már az első ciklusban sokat enyhített.
2016. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, ligetszépe olaj megoldhatja a problémádat. A ligetszépét már a várható menstruáció előtt 1-2 héttel kell elkezdeni szedni. Napi 2 mokkáskanállal, vagy 2 kapszula/nap.
2016. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia megszünteti
2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a premensrol nincsenek jo tapasztalatok

cickafark tea, palastfu tea - napi szinten

sportolj rendszeresen

szedj vas tablettat c vitaminnal es magneziumot

2016. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekre a tüneteken nem sok mindent tudok segíteni viszont ha vannak görcseid azokon a jóga nagyon tud segíteni ha elkezded 1-2 héttel előtte:)
2016. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!