Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél napja késik, bővebben...

Másfél napja késik, bővebben lent. Segitség?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nagyon sok ilyen kérdés volt, de nálam más a helyzet. Múlt hónapban ilyenkor bevettem egy 72 órás tablettát, ami ugye legyengítette a szervezetem, ami amúgy sem olyan erős. Miután legyengült, előjött a legnagyobb félelmem, a nemi szerven levő herpes :( ami már lassan egy másfél hete rajtam van, de már múló félben van. Alhasi fájdalmaim vannak, a fejem is fájt, a melleim is megnőttek (mindig megnőnek ilyenkor, amikor mensiznem kell), de a vérzés sehol. Nagyon aggódom.. Vajon ezek miatt tolódik?

2016. febr. 12. 15:22
 1/5 anonim válasza:
89%
A 72 órás tabletta erős hormon hatású készítmény. Előfordulhat,hogy megzavarja a ciklusodat. Ha nem jön meg az elkövetkezendő 3-5 napban fordulj orvoshoz,de valószínűnek tartom hogy csak késik pár napot ne stresszelj ezen nem kell.
2016. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
És rakj fel egy képet a megnőtt melleidről.
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az elmúlt hónapban nem volt védekezés nélküli szex, akkor ezek miatt tolódik. Ha volt, akkor persze terhes is lehetsz.

Egyébként ajánlom a "Nők egészsége" nevű kategóriát, az ilyen kérdéseket oda szokás kiírni, és akkor nem olyan válaszokat kapsz, hogy küldj képet a megnőtt melledről...

2016. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Másfél, azaz másfél napja késik? Az ám a nem semmi!


Vegyél be megint egy 72-es cukorkát, biztos megoldja.

2016. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Itt válaszolok a privátra:

" Nincs szükségem a hülye válaszodra, köszi!"


Szívesen!

2,75 nap késés után hátha rájössz a megoldásra.

2016. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!