Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Édesanyámmal álmodtam aki már...

Édesanyámmal álmodtam aki már sajnos másfél éve elhunyt. és csak azt kiabálta segítség meg fogok halni, és próbáltam segíteni de késő volt . Nem tudom mi lehet a jelentése de nagyon félkavaró volt, esetleg valaki megtudja fejteni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet, hogy bűntudatod van a halála miatt, belül lehet, hogy érzed azt, hogy megmenthetted volna. Viszont ilyeneken felesleges gondolkodni. Mindenki akkor hal meg, amikor azt ő kiválasztotta odafönt. :)
2016. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia...lehet igazad van nagyon beteg volt már hamar feladta a harcot hiába mondtam bármit végül nem fogadta meg.:(


Hogy érted azt hogy odafent mindenki kiválasztotja...egy hónapja édesapám is elveszítettem és egyre jobban foglalkoztat élet halál körforgása de még igazán nem kaptam rá választ....:/

2016. febr. 13. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a reinkarnációban, akkor úgy is magyarázhatom azt, hogy "kiválasztotta a halála időpontját", mivel azért születünk le, hogy tanuljunk az élet folyamán. Mielőtt megszületünk, az akik előző életünkben voltunk kiválasztja, hogy melyik családba születik, milyen élete lesz, hogyan fog meghalni. És ugy választja ki, hogy mérlegeli, hogy mit kell megtanulnia még. Ha gondolod privátban szívesen válaszolok a kérdéseidre, persze csak ha tudok. :)
2016. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!