Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4-5 honap alatt lefogytam 22...

4-5 honap alatt lefogytam 22 kilot. Mostanaba szinte semmi erom nincs, pedig szerintem elegge sokat eszek. Tegnap is megittam kb masfel liter kolat, es 1 tepsi pizzat megettem. Segitseg? .

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fáradt vagy ha csak ilyen szarokat eszel.
2014. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó hogy nincs erőd, ha ilyeneket eszel. Ehetnél egy kicsit egészségesebben, és meglátod nem leszel fáradt.
2014. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Most akkor nyilván vissza akarsz hízni, hamár leadtál 22 kilót.
2014. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sikerült jól lesorvasztani az izmaid.
2014. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen diétával fogytál? Valószínűleg nem volt a legmegfelelőbb. Én október óta 10kg-ot fogytam és nagyobb súlyokkal edzek, mint akkor. Épp a pizzát, lisztes ételeket és cukros üdítőket kellene kerülnöd, amik gyors felszívódású cukrokat tartalmaznak. Inkább fehérjedús ételek (csirkemell,túró), zöldségek, esszenciális zsírok (olajos magvak,halolaj) és lassú felszívódású szénhidrátok (zab,köles) kellenek a fogyáshoz
2014. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VWXYZZS ***** válasza:
Igyál meg 3 liter kólát és egyél 2 tepsi pizzát. Akkor tele leszel energiával ;)
2014. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!