Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron szülök és kicsit...

Nyáron szülök és kicsit aggódok hogy szüléskor bekakilok! Nektek mik a tapasztalataitok? Volt már olyan aki bekakilt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Megeshet, ha nem kapsz előtte beöntést vagy egyéb úton nem távozik belőled,de ezt azért igyekeznek elkerülni, mert fertőzés veszélyes is. Szóval, ah csak nem tiltakozol a beöntés ellen, nem nagyon hirtelen indul be a szülés, akkor elkerülhető.
2016. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj beöntést. Ettől függetlenül is távozhat széklet, mert a baba feje kinyomhatja, de nyugi, láttak már ilyet. És elhiheted, te sem ezzel fogsz foglalkozni akkor. Apuka pedig a fejednél álljon és tartson, mikor nyomsz. Nem kell azt premier plánban tekinteni, az az orvos és szülésznő dolga.
2016. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

No, hát akkor az én esetem:

Első szülés, reggel 7-kor született a fiam, előző nap már csak nápolyit ettem, rendes kaját nem kívántam, nem volt hasmenésem és beöntésem sem szülés előtt,pedig kértem, de elfelejtették, na mindegy. Nem volt baleset szülésnél.

Második szülés, ebédeltem délután fél 2 körül, hajnalban a kórházban kétszer is fostam ( bocsika) egyszer amikor éppen beértünk a kórházba majd utána fent a szülőszobán szülés előtt 1 órával, mégis sikerült kitoláskor kijönni egy kicsinek, de csak azt éreztem,hogy letörli a szülésznő, senki az égvilágon meg sem említette, még csak a szemük sem rebbent, dokinak sem, sőt mondtam hogy mindjárt bekakilok, szülésznő mondta, hogy most ne nyomjak, majd amikor itt volt az idő, a dokim mondta, hogy most nyomjon, most kakiljon be ( persze ezzel azt akarta mondani hogy most nyomjak egy nagyot).

Szóval nem kell parázni tényleg, szerintem kb minden második szülésnél látnak ilyet, és amúgy sem egy akkora adag jön ki, mintha otthon a wc-n produkálsz.

2016. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!