Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt, kezeltem...

Hüvelygombám volt, kezeltem gynoxin kúpal, de sajnos a hétvége miatt nem tudtam venni krémet, és nem épültem fel teljesen! Sudocrem krémet (babapopsi kenőcs) használhatok külsőleg, mert még mindig piros és viszket is! Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Használhatsz, talán enyhíti kicsit a viszketést. De megoldani nem fogja a problémát. A Sudocrem nem gombaölő.
2016. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 13. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy kamillateás ülőfürdőt csinálsz, az egy kicsit csökkentheti a gyulladást.

Viszont hétfőn mindenképpen látogass el az orvoshoz, ugyanis a kenőcs használatának mellőzése nem gátolja a gyógyulást, ha olyan bajod lett volna, amire hatásos a kúp, akkor is el kellett volna múlnia a problémádnak! Tehát valószínűleg nem gombás fertőzésed van, vagy az is, de van más kórokozó is, vagyis vegyes fertőzés, vagy éppenséggel olyan nagy mértékű fertőzésed van, hogy nem elég egy kezelés, hosszabb, vagy erősebb hatóanyagú kezelés kell.

Szóval mindenképpen fordulj orvoshoz és legközelebb ne magadat kezeld, hanem egyből fordulj orvoshoz! Ugyanis most még hüvelykenet tenyésztést is hiába csinálnak, nem fog megfelelő eredményt adni a kúphasználat miatt!

2016. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint az előttem válaszoló írta valószínű nem gombád volt, mert különben elmúlt volna.
2016. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!