Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombásodás elmúlt, de hüvelyfo...

Gombásodás elmúlt, de hüvelyfolyás van; mi lehet az oka és hogy múlik el?

Figyelt kérdés
A felírt antibiotikumot végigszedtem. Ezenkívül használok Canesten krémet, és használtam 2x hüvelytablettát is, de a 2.nál reggel úgy ébredtem h nagyon fáj a hüvelyem, nem oldódott fel a tabletta és egészben bent maradt. -azt kivettem és meg is szűnt ott az erős fájdalom-. A gombásodás szépen eltűnt látszólag,és már nem is viszket de a fehér folyás nem szűnt meg, ezenkívül meg a hüvely kicsit érzékeny. Akinek volt hasonló, megköszönném ha leírná a tapasztalatait!

2016. febr. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hüvelykenet tenyésztést csináltak? Ha nem, akkor hasra ütésszerű kezeléstől ne várj mást, lehet nem is arra kezeltek, amilyen bajod volt.

Illetve sajnos nagyon sok orvos a helyi kezelések híve, pedig ha már egy fertőzés miatt kialakult egy gyulladás a hüvelyben, akkor sokszor a hüvelykúp vagy krémek nem a legjobbak, mert irritációt okozhatnak. A legjobb ilyenkor a szájon át szedhető antibiotikum, vagy gombaölő.

Illetve azt sem árt tudnod, hogy nem elég, hogy ki vagy kezelve, az antibiotikum, illetve más készítmények kiölhetik a normál hüvelyflórát, meg persze maga a fertőzés is, így mindenképpen a kezelés után, ha minden rendben van, akkor hüvelyflóra helyreállítást kell csinálni, erre készült készítményekkel.

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy visszamész az orvoshoz!

2016. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz mindenkepp.

Fog irni egy masik gyogyszert/kupot/kremet vagy amire szukseged van.

2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!