Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti a mosdóban hogyan...

Lányok! Ti a mosdóban hogyan próbáltok minél kevesebb dologhoz nyúlni?

Figyelt kérdés
Férfiként nem is tudom elképzelni, hogyan lehet mindig ismeretlen helyeken is bemenni a fülkébe, koszos helyekre...
2016. febr. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
en zsebkendovel fogok meg mindent. 60F
2016. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nedves kendőkkel és kézfertőtlenítőkkel járok mindenhová. A wc ülőkét pedig több rétegben kitapétázom papírral.
2016. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kilincset törlőkendővel fogom meg, és a végén a gombot is azzal nyomom le, semmi máshoz nem kell nyúlni.
2016. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak ülőkére rakok papírt, sose lett semmi bajom.
2016. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En idegenkedem az ismeretlen wc tol. Holtelben a párnát is leteritem egy pólóval vagy törölközővel... Sajat törölközőt viszek es hasznalom. Es ez a wc hasznalatnal sem változik. Ha utazok inkabb ragozok mert nem szaradol ki es nem kell mindig innom. Igy nem kell megállni idegen wc-n. Ha eppen mikulasom van akkor nem is tampon hanem betétet hasznalok. Vagy ha tampont akkor azzal a kézzel amivel teszem fel nem fogok meg semmit csak a tampont. Az ulokere ha nem muszaj nem ülök ra. De ha nagyon ra kell sok sok réteg papir. Ottani papirt nem.hasznalok mert olyan undorító jigy log le... A kilincet kobyokkel lelokom, a wc- t papirral megnyomva guzom le. Kezmosas utan labal vagy vallal vagy konyokkel nyitok ajtor. Tehat sajat zsepi. Lehet hogy hülyeségnek tartjatok ezt... En is a falta tudnek mászni egy ilyen embertil de hat ez van.
2016. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nő, de, a nyilvános férfi mosdók ebből a szempontból maceràsabbak. Mi muszáj hogy hozzá is nyúljunk ott lent vagy kellemetlen baleset is érhet, mert én szerintem illő letörölni (nem mindenki szerint!). Próbàlom elkerülni a nyilvános mosdókat de, ha rákényszerülök ami ritka. Én speciel a mosdókilincset a lehúzót, vízcsapokat eleve nem fogom meg ujjal, csak ott magamnak lent.

Alapvető higiénia ide vagy oda, jobb (tenyerezni) a biztosra menni.

(Cristian)

2018. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!