Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha cickafarkfű vagy palástfő...

Ha cickafarkfű vagy palástfő teát iszom, annak ugyebár hatása a peteérés elősegítése és javitja a termékenységet, tehát könnyebben teherbe is lehet esni?

Figyelt kérdés

én a görcsök miatt próbálnám ki valamelyiket,de nem akarok könnyebb teherbeesést,mert még nem tervezek babát és fogamzásgátlót nem szedek (övszeres védekezést folytatunk a párommal)

tehát ha elkezdem inni,akkor nagyobb esélye van esetleg,hogy előváladék, amibe van spermium, (ha véletlen bejutna) esetén is könnyebben essek teherbe?

milyen más teákat,alternatív megoldásokat ajánlanátok görcsökre?

nekem nagyon erősek szoktak lenni,van hogy már rosszul is vagyok tőle,cataflamot szedek de az se mindig hat,nőgyógyász már adott egyszer egy gyógyszert de az sem segített

17/L



2016. febr. 15. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor megteheted forrós vizes palackkal próbálkozz, lehet kapni melegítő párnát is. Nekem talán ez a legjobb. Cataflam nem tudom mennyire görcsoldó, inkább az kéne fájdalomcsillapító helyett.

Bizonyos fogamzásgátlók is mérsékelik a görcsöket.

2016. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No-spa és fájdalomcsillapító egyszerre! + mehet mellé melegítő párna, ahogy előttem írják. lehet kapni alhasra való tapaszt menstruációs fájdalmakra, pl. a Rossmannban. szerintem egy próbát megér.
2016. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és ezekről a teákról vélemény? befolyásolja a terhességi esélyeket? mert szeretem a teákat és gondoltam megérnének egy próbát,de ha befolyásolja akkor inkább nem,nehogy egy véletlen bakiból esetleg besikerüljön a baba
2016. febr. 15. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukám is issza, én is, én nem tapasztalta semmit. Állítólag görcsökre is jó, nekem nem működik, de iszom, mert szeretem az enyhe kesernyés ízét. Ne sok gyógyfűvel készítsd meg ihatatlan lesz.
2016. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!