Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, ha a cickafar...

Babát szeretnék, ha a cickafarkfű és palástfűteát iszom segít?

Figyelt kérdés
Nincs tüszőrepedésem hònapok óta. 2 éve volt egy vetélésem, iszom a cickafarkfűteát a menstruációtól számított 14. Napig. 16tól meg a palástfűteát. Tapasztalatok???

2014. szept. 8. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a két teáról, szerintem zseniálisak. Ha nincs tüszőrepi, a helyedben úgy csinálnám, hogy megvárnám, amíg megrepeszti a cicka és csak utána palástfüveznék. Hőmérővel vagy lh-teszttel követném. De lehet, hogy a te módszered is ok.
2014. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, én szerintem annak köszönhetem ,hogy terhes lettem, mert előtte nem jött össze, összevissza jött meg.

Én úgy ittam, hogy mikor elmúlt a menstruációm telejsen, akkor 14 napig cickafarkfű teát, de rendes szálasat, nem a filtereset, napi 3szor, utána meg a palástfűt, szintén ugyanígy. Ha nem nagy gond van akkor elvileg ez segít, mert valami hormon van bennük, de nem nagy adag, de lehet ennyi már elég is.

2014. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Persze, filtereset semmiképp!
2014. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokát.Én naponta 2t iszok a munkahelyen sajna csak filterest tudok inni.főzezek le otthon? V jó a filteres is?



?

2014. szept. 8. 13:15
 5/19 A kérdező kommentje:
Otthon van sima
2014. szept. 8. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
A filteres egy nagy nulla, ennyi erővel vizet is ihatnál. Csináld meg otthon és mehet a flakonba. ;-)
2014. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ok. Szinén is látszik h más.akkor főzök otthon 2adagot és elhozom. Vettem ovulációs mikroszkópot is.csak azzal egyenlőre nem sokra megyek
2014. szept. 8. 13:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt még nem használtam. a teszt viszont jó, ha gondolod. Persze neked nem könnyű számolgatni...
2014. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én a második vagyok aki ezeket itta.

A szálas a jó a filteres állítólag nem olyan jó, tudod ezek a filteres teák amúgy sem az igaziak, leeső maradványok a gépsorok mellett. Vagy ki tudja.

De szerintem ha a munkahelyeden egy filtereset iszol semmi baj nem lesz. otthon meg iszod a szálasat. Vagy lefőzöd otthon és beviszed üvegbe.

Tudod fémmel ne nyúlj bele, mert gyengíti a gyógynövény hatását, műanyag szűrővel szűrd.

2014. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Cickafarkból Herbáriásat, filtereset iszok, palástfűből sima zacskósat. Ciklus 15. napjáig cicka, utána palástfű. Szép PÉ-t produkáltam, a luteálisban szép magasra emelkedett a hőm, kb. 5-6 tized fokot a follikulárishoz képest. Máskor jó ha 4 tizedet emelkedett, és azt is ugrálva. Egyelőre ennyi a tapasztalatom. Őszintén, nem erre számítottam, marhára örülök neki :)
2014. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!