Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem darabos, nem büdös, nem...

Nem darabos, nem büdös, nem viszket, de még is sűrűbb a folyásom. Kb 1hónapja vettem észre, szerintetek gomba? Elmenjek vele orvoshoz? Vagy vegyek először egy canesten kombit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mielőtt bármit is használnál,inkább orvos
2010. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, h nekem középiskolában semmi problémám nem volt ezzel a folyás dologgal, de amint leérettségiztem én is észrevettem, h sokkal több van! Persze elmentem dokihoz, de ő nem látott semmit sem, engem idegesített elmentem még egyhez ő is ugyanezt mondta semmi bajom! Beletörődtem minden nap tisztasági és részemről letudva meg persze minden évben rákszűrő! Menj el az orvoshoz, h megnyugodj, de én úgy gondolom hogy ha nem viszket nem büdös meg egyebek akkor ott olyan nagy baj nem lehet! Ja és semmiképpen se vegyél szerintem gomba elleni krémet hiszen ha nem viszket akkor valószínű nem gomba!
2010. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem mindigis volt folyásom, hol kevesebb hol több, hol sűrűbb hol nem hígabb, nemnagyon foglalkoztam vele. aztán amióta ezen az oldalon kommentezek azóta kb hipohonder lettem. itt mindenki szerint rákos vagy, ha hozzáérsz egy anyajegyedhez, valamint terhes vagy ha a menzeszed nem órára pontosan jön meg, és természetesen hüvelygombád van, ha folyásod van.


2szer voltam már nőgyógyásznál, mivel VAN folyásom, de mind a 2 azt mondta h az ég világon semmi bajom.

2010. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ugyan ezekkel a tünetekkel mentem el nődokihoz. Azt mondta, hogy nincs bajom és Gynoxin-t írt fel amit recept nélkül lehet kapni, ez egy hüvelykúp volt. Annyiban lett jobb, hogy nem olyan erős és csomós, meg büdös. De akkor is ugyanúgy van folyásom.
2010. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!