Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a vélemény Dr. Deáki...

Mi a vélemény Dr. Deáki Jenővel kapcsolatban? (Cegléd)

Figyelt kérdés
7 hete szültem nála a fogadott orvosom szabin volt és hozzá irányított. Nagyon meg voltam vele elégedve bár sok rosszat olvastam róla. Az orvosomban nagyot csalódtam mivel magánba jártam hozzá és mikor még kórházban voltunk csak aláírta a papírom nem is foglalkozott velem.Most nem tudom hogy átmenjek-e Deáki doktor úrhoz vagy keressek mást.

2016. febr. 16. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Cegléden Dr Danis Dávidot ajánlom, én jártam hozzá magánba és Tb-re is (egy helyen van mindkettő, most TB-re járok hozzá, ezt jobbnak találtam, legnagyobb meglepődésemre, igaz várni kell, de ingyen van!!), nem terhesség miatt, hanem betegség miatt, de jó szívvel ajánlom, bármikor elérhető telefonon, válaszol mindenre, kedves, fiatal, felkészült doki!
2016. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telefonszámot tudnál írni meg hogy mennyi nála a magán rendelés? Kerestem de nem találtam semmit. :( üzenetbe is jó lenne:)
2016. febr. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!