Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éles nagyon fajdalmas alhasi...

Éles nagyon fajdalmas alhasi gorcsos szuros nyilalo fajdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hajnalban felkeltem pisilni akkor még semmi bajom nem volt de ahogy visszafekudtem elkezdett fájni az alhasam de Úgy ahogy még soha, reggelre szerencsére elmúlt de egésznap éreztem ha leultem vagy hirtelen meg mozdultam még 1 kis fajdalmat. 18/L
2016. febr. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a ciszta okozott borzalmas fajdalmat, de nekem nagyon nagy volt, kidomborodott.

Tobb olyan ismerosom van akinek van cisztaja, faj neha nekik de komolyabb gondot nem okoz. Ha ez all fent akkor kapsz ra gyogyszert es ennyi.

De lehet csak osszeettel valamit ami bent osszeveszett a gyomroddal es a beleiddel,es ezert fajt.

2016. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 éve volt cisztam és ki lett mutve de az sosem fájt, nem hiszem h az lenne..
2016. febr. 16. 20:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ez nem kaja miatt van az is biztos
2016. febr. 16. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Attol fajhat a ciszta, hogy az elozo nem fajt, de akkor biztos nem ciszta,ha mar mutottek egyszer, tudomasom szerint ritkan alakul vissza.

Beszorulhatott a levego, ami hirtelen meg eszembe jutott az a vakbel gyulladas, de akkor nem alhasi fajdalmad lenne.

2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent ilyen nekem is volt tobbszor, es megfigyeltem, hogy akkor ha tejet iszok vagy turot eszek. Lehet neked is valami etelerzekenyseged van.
2016. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!