Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha léteznek mellnagyobbító...

Ha léteznek mellnagyobbító tabletták, akkor mellkisebbítő tabletták mért nem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te láttál már hatásos mellnagyobbító tablettát??? Mert olyan a világon nincs. Ha lenne, biztosan nem feküdnének kés alá mellnagyobbítás miatt és még lehetne sorolni az okokat.

De szerintem azért reklámozzák többet ezt a baromságot, mert a nők 90 %-a nagyobb mellet akar és nem kisebbet.

2016. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Én kisebbítést és nagyobbítást is vállalok kézrátétellel.

ugyan itt: kecske tej eladó!

2016. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Minek akarna bárki is magának kisebb melleket? Egy mell minél nagyobb, annál szebb! Egyébkétn meg sajnos a mellnagyobbítók se működnek. Ha működnének már rég nagy melle lenne, minden nőnek. De csodás is lenne!
2016. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Utolsónak: Azért például, mert iszonyatos hátfájdalmakat tud okozni a nagy mell.
2016. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:) Azt elfelejtettem írni h ilyen 'minél nagyobb duda annál jobb' kommenteket NEM KÉREK! Nem ez volt a kérdés, ha figyeltél. #2es, nagyon kis vicceske vagyXD hogy lásd, értékelem, ment a zöld kéz:DD

Az értelmes válaszokat meg köszi. jöhet még

2016. febr. 19. 15:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Max súlycsökkentéssel és tornával lehet kisebbíteni.

Vagy műtéti úton.

2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A súlycsökkentés az nálam nem fog működni, 170cm vagyok és 56kg, mindenhol tök vékony vagyok csak pont ott nem, szal nem valószínű h ha csökkentem a súlyom kisebb lesz a mellem is. Kés alá feküdni nem merek, nem is biztos h meg lehetne oldani, mert olyansmit olvastam h F kosártól felfele műtő kategória, nekem meg csak Ds a mellem. Azt a bizonyos mellkisebbítő tornagyakorlatokat meg nem találtam sehol, tudna esetleg vki linkelni? előre is köszi
2016. febr. 19. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Tudom nem vigasztal,de pl.számomra D kosár mérettől kezdődik a női mell.Így én ezt nem tartom nagyon nagynak.

Főleg,hogy a magasságod is meg van hozzá.Kifejezetten szép ha egy vékony lánynak szép,nagy mellei vannak.

Szerintem legyél inkább büszke rájuk!

2016. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Utolsóval maxmimálisan egyetértek!
2016. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jól látod h nem vigasztal, egy molekulányira sem. Ti ezt nem érthetitek h milyen érzés.
2016. febr. 20. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!