Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell majd mellkisebbítő műtét?

Kell majd mellkisebbítő műtét?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 75/c melltartót kell hordanom. Nem vagyok túlsúlyos, 165 cm és 48 kg. Kell valamit csinálni velem késsőbb? Nem megy majd tönkre a gerincem?

Bocsi a rossz kategóriáért



2013. júl. 28. 12:27
 1/6 szántóvető ***** válasza:
90%
elég khm.. áramvonalas vagy.függ az izomzatodtól is,főleg a hátizmodtól meg persze attól hogy mekkorák lesznek ha teljesen kifejlődtek.
2013. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem már nem lesznek nagyobbak....

Anya testalkatát örököltem mama mellbőségével.

2013. júl. 28. 12:56
 3/6 szántóvető ***** válasza:
56%
a paramétereidből kiindulva ez kiváló,elsőosztályú párosítás,hálás lehetsz a természetnek.
2013. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fájni fog tőle a hátad, akkor majd kell.
2013. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még nőni fognak! Lehet hogy sokat, lehet hogy keveset!

Csak a gyönyörű nagy melleidet ne rendeld alá az idióta trend rapszodikus megítélésének!

Fogadd el, és ne foglalkozz a kipréselt szúnyoglábszárcsont-szerű szikkadékokkal!

2013. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meglátom később mi lesz. Ha nem fog fájni a hátam, akkor örülök
2013. júl. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!